Visuomeninė organizacija
„Ukmergės rajono vietos veiklos grupė“
Darbo laikas I - IV 08:00 - 17:00
V 08:00 - 16:00
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

ES paramos galimybės Ukmergės rajono gyventojams: skambink, rašyk, domėkis, dalyvauk! Kurkime Ukmergės krašto ateitį drauge...

Dalyvavome konferencijoje “Ekologinio ir aplinką tausojančio maisto populiarinimas Lietuvoje“

2022 -09 -20 Ukmergės rajono VVG dalyvavo konferencijoje „Ekologinio ir aplinką tausojančio maisto populiarinimas Lietuvoje“, kuri vyko „Farmers Circle“ ekologiškame ūkyje, Radiškio kaime, Ukmergės rajone.

Projekto tikslas – skatinti ir populiarinti ekologišką produkciją, įtraukti aktyvius žmonės imtis ekologinio ūkininkavimo bei spręsti įsisenėjusias problemas ir nuostatas apie ekologinį ūkį.

Po registracijos į konferenciją svečius pasitiko lietuviškų ekologiškų produktų pristatymas ir degustavimas. Prasidėjus susitikimui įžanginius žodžius tarė Žemės ūkio rūmų (ŽŪR) pirmininkas Arūnas Svitojus ir „Farmers Circle“ generalinis direktorius Niels Peter Pretzmann. Konferencijos metu buvo aptartos kelios sritys: ekologiškos produkcijos poreikio užtikrinimas, problemos ir jų sprendimo būdai, idėjas pristatė Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos pirmininkas Saulius Daniulis bei bulvių ir daržovių sektoriaus vidaus rinka buvo aptarta Lietuvos daržovių augintojų asociacijos direktorės Zofijos Cironkienės.

Konferenciją vainikavo vieša diskusija apie ekologiškos ir nacionalinės kokybės produktų tiekimo grandinių iniciatyvas Lietuvoje. Viešą diskusiją moderavo ŽŪR konsultantė dr. Edita Karbauskienė, kuri iškėlė svarbiausias EKO ūkių problemas, jos buvo aptartos skirtingų savo srities specialistų. Diskusijoje dalyvavo veterinarijos tarnybos atstovai, ūkininkai, ŽŪR nariai, kooperatyvo asociacijų atstovai, savivaldybių Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrių atstovai.

Ankstesnis Kviečiame balsuoti už VšĮ „Užimtumo namai”
Darbo laikas:

I – IV 08:00 – 17:00
V 08:00 – 16:00
Pietų pertrauka 12:00 – 12:45

Adresas: Kęstučio a. 7, LT-20114 Ukmergė (III aukštas)
footer_logos

© 2023 Visuomeninė organizacija „Ukmergės rajono vietos veiklos grupė". Visos teises saugomos.

Skip to content