Dalyvavome renginyje-diskusijoje „Sumanūs kaimai Ukmergėje: vietos bendruomenių realijos“ (Partnerystė ir bendradarbiavimas)

Spalio 13, 14, 19, 21 ir lapkričio 12 dienomis dalyvavome Ukmergės rajono savivaldybės organizuotuose renginiuose-diskusijose „Sumanūs kaimai Ukmergėje: vietos bendruomenių realijos“ (Partnerystė ir bendradarbiavimas). Renginiai-diskusijos buvo skirti Ukmergės rajono seniūnijų gyventojams ir nevyriausybinių organizacijų atstovams. Keturių susitikimų metu su Deltuvos, Siesikų,  Pivonijos,Vidiškių, Taujėnų, Žemaitkiemio, Šešuolių, Želvos, Lyduokių, Veprių ir Pabaisko seniūnijų atstovais buvo pristatyta sumanaus kaimo koncepcija bei sumanių kaimų pavyzdžiai Europoje. Po pristatymų vyko diskusijos su bendruomenių ir seniūnijų nariais apie galimas paslaugas ir jų pasiūlą bei poreikį Ukmergės rajono bendruomenei, turistams, svečiams. Pateiktos idėjos buvo išgrynintos baigiamojo susitikimo metu, kuris vyko lapkričio 12 d. 12 val. nuotoliniu būdu, naudojant pokalbių platformą ZOOM. Šio susitikimo metu VPS administravimo vadovė Rasa Kumetaitienė trumpai supažindino dalyvius su visuomeninės organizacijos „Ukmergės rajono vietos veiklos grupė“ 2016-2023 m. strategijos įgyvendinimo pažanga, o viešųjų ryšių specialistė Miglė Rutkauskienė pristatė 2016-2023 m. strategijos įgyvendintus ir įgyvendinamus projektus.

Tai – puikus startas ruošiantis sumanių kaimų strategijos kūrimui, kurio metu išgirdome bendruomenių požiūrį, mintis ir idėjas kartu su stipriosiomis jų gyvenamųjų vietovių pusėmis bei viziją, koks turi būti sumanus kaimas jų akimis ir kaip tai realizuoti pačių bendruomenių iniciatyva.

Dėkojame renginio organizatoriams.

Ankstesnis Kviečiame registruotis į tarptautinę virtualią konferenciją
Darbo laikas:

I – IV 08:00 – 17:00
V 08:00 – 16:00
Pietų pertrauka 12:00 – 12:45

Adresas: Kęstučio a. 7, LT-20114 Ukmergė (III aukštas)
footer_logos

© 2021 Visuomeninė organizacija „Ukmergės rajono vietos veiklos grupė". Visos teises saugomos.

Skip to content