Visuomeninė organizacija
„Ukmergės rajono vietos veiklos grupė“
Darbo laikas I - IV 08:00 - 17:00
V 08:00 - 16:00
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

ES paramos galimybės Ukmergės rajono gyventojams: skambink, rašyk, domėkis, dalyvauk! Kurkime Ukmergės krašto ateitį drauge...

Įvyko Ukmergės krašto bendruomenių sąjungos organizuoti mokymai įgyvendinant projektą „Mokykimės svajoti ir tobulėkime“

Sausio 27 ir 28 dienomis Ukmergės krašto bendruomenių sąjunga, įgyvendindama projektą „Mokykimės svajoti ir tobulėti“  surengė mokymus tema „Aktyvus vietos bendruomenių ir kitų organizacijų įsitraukimas į kasdienių iššūkių sprendimus ir į vietos gyventoją  orientuota strategija (padėti vietos žmonėms tapti vietos šeimininkais, aktyvinimas, lyderystė, savanorystė)“. Mokymai vyko Žemaitkiemio miestelyje, sodyboje „Ežero 13“.  Mokymus moderavo lektorius Vygandas Pikčiūnas.

Pirmą mokymų dieną vyko susipažinimas, įvadas į mokymus, diskutuota apie problemas kaimiškose Ukmergės  vietovėse. Lektorius pristatė lyderystės principus, tipus bei paaiškino, kaip „statoma“ asmeninė lyderystė. Antroje dienos pusėje vyko praktiniai užsiėmimai: mokymų dalyviai buvo suskirstyti grupėmis ir turėjo „įsteigti“ savo bendruomenę, sukurti šūkį ir išsigryninti kaimo viziją. Sausio 27 dienos mokymų užbaigimui vyko praktinių darbų pristatymai, refleksija. Ukmergės rajono vietos veiklos grupės viešųjų ryšių specialistė Justina Jurgaitytė mokymų dalyviams pristatė ES finansavimo galimybės Ukmergės rajono kaimo plėtros dalyviams. 

Antrą mokymų dieną lektorius V. Pikčiūnas pristatė SPIN (Sitaucija, Problema, Investicija, Nauda) metodą, supažindino su pagrindiniais viešojo kalbėjimo principais. Po pietų vyko praktiniai užsiėmimai, diskutuota apie SPIN metodą, atvejo ir SSGG analizes. Pabaigoje vyko refleksija ir diskusija apie mokymus bei juose pateiktą medžiagą.

Ankstesnis Kviečiame teikti vietos projektų paraiškas
Darbo laikas:

I – IV 08:00 – 17:00
V 08:00 – 16:00
Pietų pertrauka 12:00 – 12:45

Adresas: Kęstučio a. 7, LT-20114 Ukmergė (III aukštas)
footer_logos

© 2023 Visuomeninė organizacija „Ukmergės rajono vietos veiklos grupė". Visos teises saugomos.

Skip to content