Visuomeninė organizacija
„Ukmergės rajono vietos veiklos grupė“
Darbo laikas I - IV 08:00 - 17:00
V 08:00 - 16:00
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

ES paramos galimybės Ukmergės rajono gyventojams: skambink, rašyk, domėkis, dalyvauk! Kurkime Ukmergės krašto ateitį drauge...

Kviečiame dalyvauti mokymuose „Vertės grandinių kūrimas – sėkminga bendradarbiavimo pradžia“

Įgyvendinamas Tarpregioninio bendradarbiavimo projektas „Vertės grandinių kūrimas – sėkminga bendradarbiavimo pradžia“, kurio partneriais yra 4 Vilniaus regiono vietos veiklos grupės (toliau – VVG): projekto koordinatorė – Vilniaus rajono VVG, projekto partneriai – Ukmergės rajono VVG, Ukmergės miesto VVG ir Širvintų rajono VVG.

Projektas finansuojamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „LEADER programa“ veiklos  sritį „VVG bendradarbiavimo projektų rengimas ir  įgyvendinimas“.

Pagrindinė problema kuri lėmė projekto iniciavimą –  skirtingų verslo šakų ir/ar sektorių atstovai ir/ar subjektai veikia „kas sau“, kas neleidžia pasiekti maksimalios naudos ir mąsto ekonomijos. Šią dieną konkurencija rinkoje vis didėja, todėl smulkiems regionų prekybinininkams ar paslaugų teikėjams vis sunkiau konkuruoti rinkoje. Kita priežastis – galimybė pasiūlyti labai siaurą prekių ir (arba) paslaugų asortimentą, kas „atbaido“ klientą, kadangi šių dienų klientas ieško kompleksinių paslaugų, pirmenybę teikia prekėms ar paslaugoms, kurios priklauso „grupei“, teikiamos „žinomo“ prekės ženklo ir kartu yra įvairios, atstovaujamos skirtingiems rinkos segmentams. 

Projekto tikslas – remti vertės grandinių kūrimąsi, siekiant skatinti vietos produktų ir paslaugų pardavimus ir žinomumą.

Pagrindinis projekto rezultatas – sukurtos 3 pilotinės vertės grandinės (tarpsektoriniai verslo modeliai), kuris gali būti skaidomas į 3 pagrindines dalis:

  1. Pradinis – 50 atrinktų skirtingų verslo šakų ir/ar sektorių atstovų ir/ar subjektų įgaus žinių ir kompetencijų marketingo ir rinkodaros srityse;
  2. Tarpinis – sukurta bendra marketingo ir rinkodaros strategija – firminė stiliaus knygą “Brandbook’as”, kuris kiekvieną iš visų 3 vertės grandinių dalyvių įpareigoja laikytis bendrų standartų.
  3. Pagrindinis – inicijuoti pirminiai pardavimo (viešinimo) veiksmai – organizuoti “Infoturai” į sukurtas 3 bandomąsias vertės grandines kartu parduodant siūlomus produktus ir paslaugas ir suorganizuotos 2 paslaugų mugės, kurių metų bus pristatomi ir parduodami visų 3 vertės grandinių produktai ir paslaugos.

Projekto rezultatas padės sukurti vienodą pridėtinę vertę visiems projekto veiklų dalyviams atstovaujantiems kiekvienam projekto partneriui – ekonominę naudą:

  1. Kiekvienas iš projekto veiklų dalyvių (vertės grandinių dalyvių) sukuria savo asmeninę, bet kartų ir bendrą pardavimo ir marketingo strategiją, kas padeda padidinti pardavimus;
  2. Kiekvienas iš projekto veiklų dalyvių gali dalyvauti platesnėje pardavimo rinkoje, kadangi jei kažkuris vienas iš vertės grandinės dalyvių negali pasiūlyti pakankamo kiekkio prekių ar paslaugų klientui, visada gali kooperuotis su kitu vertės grandinės dalyvių;
  3. Projekto veiklomis jau pradėti vertės grandinių pardavimo (viešinimo) veiksmai sukuria pranašumą prieš kitus rinkos dalyvius.

Visi vertės grandinių  dalyviai dirba siekdami aukštos produkto ar paslaugos kokybės. Tai yra esminis veiksnys, siekiant išlaikyti klientų pasitenkinimą ir lojalumą.

PRADĖDAMI PROJEKTO VEIKLAS KVIEČIAME JUS Į ĮŽANGINIUS RENGINIUS – PRAKTINES IŠVYKSTAMĄSIAS DIRBTUVES“. Praktinių dirbtuvių programą rasite apačioje.

Kviečiame visus gaminančius, parduodančius, užsiimančius paslaugų teikimu ar ketinančius tai daryti.

Registruotis prašome iki 2024 m. liepos 1 d. el.paštu: j.jurgaityte@ukmergesvvg.lt arba telefonu: +370 684 37172

  • Bus organizuojamas transportas, renginiai nemokami
Ankstesnis Birželio 11-12 dienomis vyko praktinės dirbtuvės „Vertės grandinių kūrimas – sėkminga bendradarbiavimo pradžia“
Darbo laikas:

I – IV 08:00 – 17:00
V 08:00 – 16:00
Pietų pertrauka 12:00 – 12:45

Adresas: Kęstučio a. 7, LT-20114 Ukmergė (III aukštas)
footer_logos

© 2024 Visuomeninė organizacija „Ukmergės rajono vietos veiklos grupė". Visos teises saugomos.

Skip to content