Visuomeninė organizacija
„Ukmergės rajono vietos veiklos grupė“
Darbo laikas I - IV 08:00 - 17:00
V 08:00 - 16:00
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

ES paramos galimybės Ukmergės rajono gyventojams: skambink, rašyk, domėkis, dalyvauk! Kurkime Ukmergės krašto ateitį drauge...

Sėkmingai įgyvendintas projektas

Ukmergės krašto bendruomenių sąjunga kartu su partneriuvisomis Ukmergės rajono kaimų bendruomeninėmis organizacijomis – sėkmingai įgyvendino projektą „Vienybėje jėga” Nr. UKME-LEADER-6B-V-16-5-2019 pagal VPS priemonę „Parama kaimo gyventojų aktyvumo ir pilietiškumo skatinimui, bendrų iniciatyvų rėmimui” LEADER-19.2-SAVA-6.

 

Projekto tikslas – stiprinti ir aktyvinti bendruomeniškumą skatinant kūrybiškumą, pilietiškumą, bendradarbiavimą ir pasididžiavimą savo kraštu, vienijant  įvairių amžiaus ir socialinių grupių žmones. Projekto metu vyko bendruomeniškumą ir pilietiškumą skatinantys renginiai: Ukmergės rajono bendruomenių sąskrydis, Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis ir konferencija „Kaimo bendruomeninių organizacijų idėjos, iššūkiai ir perspektyvos”.

Paramos suma: iki 10 623,46 Eur.

Bendra projekto vertė: iki 11 182,59 Eur.

Paramos intensyvumas: iki 95 procentų.

  

Informaciją rasite čia:

Ukmergės krašto bendruomenių sąjunga įgyvendindama projektą „Vienybėje jėga” kurio tikslas stiprinti ir aktyvinti bendruomeniškumą skatinant kūrybiškumą, pilietiškumą, bendradarbiavimą ir pasididžiavimą savo kraštu, vienijant  įvairių amžiaus ir  socialinių grupių žmones, dalyvavo Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydyje Karklėje. Tai 18-ąjį kartą vykęs  tradicinis renginys – Respublikinis Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis „LKBS SĄSKRYDIS 2020″.

  Sąskrydyje dalyvavo 58 Ukmergės rajono įvairaus amžiaus bendruomenininkai. Jo metu  Ukmergiškai kūrybingai ir su humoru įsirengė savo kiemelį „UKBS manufaktūra”. Jame buvo  įsikūrę amatininkai, kurie pynė tautines juostas, mezgė, siuvo ir  dekoravo taip reikalingą šiai dienai gaminį- kaukes.   Kol   Pirklys  ir Pirklienė vedė derybas dėl kaukių realizavimo   tarnai prižiūrėjo ir rūpinosi jų atžalomis- sūnumi Kovidu ir dukra Korone.  Tie, kurie netapo amatininkais, dalyvavo konferencijoje „Bendruomenių vaidmuo ir patirtys įgyvendinant KPP”. Jos metu  vyko KPP projektų  (edukacijų, produktų, paslaugų) pristatymas.  Diskusijų kavinėje buvo galimybė susipažinti su kitų rajonų VVG įgyvendinamais projektais  bei pabendrauti su pareiškėjais. Penki  jaunimo atstovai dalyvavo  varžytuvėse „Stiprūs, greiti, gražūs, protingi, kūrybingi” komandų komandos trofėjui laimėti.  Trys dalyviai realizavo svajones  kūrybinėse varžytuvėse „Svajonių pilys”.  Eisenos prie jūros metu  dalyviai siuntė linkėjimus Lietuvai ir pasauliui. Balto  vakaro metu vyko Mažųjų Lietuvos kultūros sostinių  atlikėjų koncertas  bei jaunimo kolektyvų pasirodymai. Ukmergei atstovavo ir koncertavo jaunuolis iš  Liaušių bendruomenės Andrius Ivanov. Gerą bendruomeniškumo nuotaiką  dovanojo  subatvakaris  „Ant bangos”.

   Tokio renginio nauda yra ta, kad dalyvavimas  bendrose veiklose  suteikia bendruomenių atstovams galimybę  pasidžiaugti  bendra veikla, užsimezgęs žmonių „užklasinis” bendravimas formuoja naujus socialinius ryšius, pasidalinama patirtimi, užmezgamas bendradarbiavimas, pasisemiama naujų žinių ir idėjų tolesnei veiklai.

 

Ankstesnis Naujas „Litfood” leidinys
Darbo laikas:

I – IV 08:00 – 17:00
V 08:00 – 16:00
Pietų pertrauka 12:00 – 12:45

Adresas: Kęstučio a. 7, LT-20114 Ukmergė (III aukštas)
footer_logos

© 2024 Visuomeninė organizacija „Ukmergės rajono vietos veiklos grupė". Visos teises saugomos.

Skip to content