Visuomeninė organizacija
„Ukmergės rajono vietos veiklos grupė“
Darbo laikas I - IV 08:00 - 17:00
V 08:00 - 16:00
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

ES paramos galimybės Ukmergės rajono gyventojams: skambink, rašyk, domėkis, dalyvauk! Kurkime Ukmergės krašto ateitį drauge...

Ukmergės krašto bendruomenių sąjunga įgyvendino projektą” Derliaus šventė ,,Aniuolų sargų kermošius“ Žemaitkiemyje”

Ukmergės krašto bendruomenių sąjunga įgyvendino projektą” Derliaus šventė ,,Aniuolų sargų kermošius“ Žemaitkiemyje” Nr. NPKB-23-R-145 finansuotą LR Žemės ūkio ministerijos pagal priemonę „2023 metų nacionalinė parama kaimo bendruomenių veiklos rėmimui”. Projekto tikslas – skatinti Ukmergės krašto kaimiškų vietovių bendruomeniškumą ir partnerystę siekiant puoselėti ir saugoti krašto istoriją, senąsias tradicijas, papročius ir amatus. Norint kurti pridėtinę vertę Ukmergės kraštui, reikia sistemingai ir sutelktai dirbti visiems kartu. Todėl vienas iš projekto uždavinių buvo burti Ukmergės rajono kaimiškoje vietovėje veikiančias įstaigas (seniūnijas, kultūros centrus, bibliotekas ir t.t), bendruomenines organizacijas, fizinius asmenis (ūkininkus, verslininkus, amatininkus, filantropus) ir kitus su kaimo plėtra susijusius dalyvius, bendrai kūrybinei veiklai. Projektas įgyvendintas kartu su partneriais-Ukmergės rajono savivaldybe ir Ukmergės kultūros centru. Parodyti sumanumą ir kūrybinius gebėjimus buvo pakviestos visos Ukmergės rajono seniūnijos. Seniūnijų bendruomenės rengė teatralizuotus kiemelius, kuriuose vyko tradicinių aukštaitiškų vestuvinių papročių pristatymai. Ši tema – teatralizuotos „Aukštaitiškos vestuvės“, pasirinkta atsižvelgiant į tai, kad 2023 metai skirti Aukštaitijos metams paminėti.

Pagal pateiktą paraišką skirtas finansavimas 3987 Eur. Jie buvo panaudoti:

  • V&V Tarasovų koncertui;
  • Etno pramogų vaikams organizavimui;
  • Konkurso ,,Stop kadras iš praeities“ organizavimui (foto portretų gamybai);
  • Ukmergietiškų kukorų degustacijai(dalyvių maitinimui už Derlerius);
  • Bendruomeninių organizacijų, švenčiančių jubiliejus, apdovanojimams;
  • Konkursų: gardžiausias ,,Svočios pyragas“, Sunkiausia daržovė(morka, moliūgas, bulvė, burokėlis, svogūnas)“, ,,Stambiausia saulėgrąža“, ,,Stop kadras iš praeities“ nugalėtojų, apdovanojimams.

Projekto naudos gavėjai – Ukmergės rajono savivaldybės (ir ne tik…) įvairaus amžiaus, įvairių socialinių sluoksnių, tikėjimo bei tautybės gyventojai. 

Dėkojame renginyje dalyvavusiems Ukmergės rajono mėgėjų meno kolektyvams, amatininkams, tautodailininkams, edukatoriams, prekybininkams, seniūnijoms ir visiems prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo.

Foto nuotraukos: Dainiaus Vyto, Arvydo Pėšinos, Ramunės Varnienės, Angelės Jokubynienės.

Ankstesnis Kviečiame į „Verslo ir socialinio verslo bendradarbiavimo galimybių studijos” pristatymą
Darbo laikas:

I – IV 08:00 – 17:00
V 08:00 – 16:00
Pietų pertrauka 12:00 – 12:45

Adresas: Kęstučio a. 7, LT-20114 Ukmergė (III aukštas)
footer_logos

© 2023 Visuomeninė organizacija „Ukmergės rajono vietos veiklos grupė". Visos teises saugomos.

Skip to content